بلاگ

ام وی ام 550 و بررسی دقیقی از مشخصات و ویژگی‌های آن

ام وی ام 550

ام وی ام 550 از نمونه محصولات شرکت چینی مدیران خودرو می‌باشد. MVM550 بعد از تولید و ارائه دو محصول دیگر این شرکت از جمله؛ MVM X33 و MVM 315 به بازار عرضه شده است.

در ادامه این مطلب سعی برآن داریم تا مشخصات کلی، مزایا و معایب خودرو ام وی ام 550 را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید؛

بررسی ظاهر ام وی ام 550

در اولین نگاه به MVM550 می‌توان چراغهای بسیار درشت و بزرگ این خودرو را دید، که در جسورانه‌تر نشان دادن این خودرو بسیار تاثیرگذار می‌باشد. در کابین این خودرو شاهد ایده گرفتن طراحان از خودروهای اروپایی می‌باشیم.کابینی بزرگ و جادار که به راحتی 5 نفر قادر به سوار شدن در این خودرو می‌باشند. MVM 550 را همین کابین بزگ و صندوق عقب بسیار جادار، به خودرویی ایده‌آل برای خانواده‌ها تبدیل نموده‌است. در تولید قسمت جلو پنجره از جنس استیل استفاده شده، و این قسمت در بین چراغ‌ها توانسته زیبایی بسیار خاصی به جلوی خودرو MVM 550 بخشد.

طراحی کابین MVM550

در طراحی کابین و بخش داخلی ام وی ام 550 شاهد استفاده از رنگ‌های بسیار لوکس خاکستری و کرم می‌باشیم. در روکش صندلی‌ها و قسمت‌هایی از داشبورد از رنگ کرم استفاده شده و در درب‌ها به رنگ خاکستری می‌باشند. استفاده از کروز کنترل و قابلیت کنترل ضبط صوت خودرو بر روی فرمان، توانسته به لوکس‌تر کردن این خودرو کمک بسیاری نماید.

برای طراحی تهویه مطبوع شاهد استفاده از اشکال دایه می‌باشیم که در جلوی کنسول تعبیه شده‌اند. استفاده از سانروف در طراحی ام وی ام 550 از دیگر مشخصه‌های جذاب آن می‌باشد.

جای خالی نمایشگر را می‌توان به شدت در این خودرو احساس کرد. اما باید بگوییم که به راحتی ادر هستید با خرید مانیتور اندروید ام وی ام 550 این نقص را نیز برطرف نمایید.

برای حفظ ایمنی سرنشینان در این خودرو از کیسه هوا،کمربندهای ایمنی برای هر 4 سرنشین خودرو تعبیه شده است. شیشه بالابر برای هر 4 پنجره نیز برقی هستند.

بررسی بخش فنی این خودرو

موتور این خودرو تشکیل شده از پیشرانه‌ای با 4 سیلندر 16 سوپاپ با حجمی بالغ بر 1971CC می‌باشد. می‌تواند قدرتی برابر با 139 اسب بخار را نیز تولید نماید. عملکرد این خودرو به نسبت وزن 1290 کیلوگرمی‌اش بسیار عالی است و با موتور 2000 سی سی خود در مسیرهای کوهستانی نیز قادر است رضایت شما را در حین رانندگی به دست آورد.

نمونه‌های دستی و اتوماتیک این خودرو نیز در بازار موجود می‌باشند. که بسته به نوع سلیقه‌تان می‌توانید خرید نمایید.

ترمزهای استفاده شده در خودرو MVM550 از نمونه‌های ABS & EBD می‌باشند. برای هر 4 چهار با هدف امنیت بیشتر و افزایش کیفیت ترمز، از ترمز دیسکی نیز استفاده شده است. از برتری‌های دیگر و قابلیت‌های ویژه این خودرو همچنین می‌توانیم به سیستم ضد سرقت الکترونیکی آن اشاره کنیم.