فروشگاه پارس آپشن
درباره ما

معرفی فروشگاه پارس آپشن

خرید و نصب لوازم یدکی خودروهای وارداتی و خودروهای تولید و مونتاژ داخل همواره از نظر کیفی و قیمت برای مشتریان پیچیدگی های فراوانی به همراه داشته است. همچنین افزایش دامنه این قطعات از نظر رقابت قیمت و کیفیت شرایط انتخاب را برای مصرف کنندگان سخت نموده است.

فروشگاه اینترنتی پارس آپشن به عنوان مرجع خرید و عرضه کننده انواع تجهیزات جانبی خودروهای وارداتی و داخلی سبک تاسیس و اقدام به تامین لوازم جانبی خودرو از جمله مانیتورهای اندروید، کیلس استارت و … برای بیش از 30 برند خودرو و ده ها مدل از هر برند نموده است. همچنین به منظور راحتی و اطمینان مشتریان خدمات نصب قطعات را با بهترین کیفیت ارائه می نماید.

کیفیت و سهولت استفاده از وب سایت و ارائه دسته بندی دقیق برای محصولات این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده تا با بررسی دقیق ویژگی های هر محصول و استعلام قیمت، تجهیزات و لوازم جانبی مورد نیاز خود را به سادگی و در کمترین زمان با بهترین قیمت سفارش دهند.

در حال حاضر این فروشگاه اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت و نیز سایر نمادهای معتبر مربوطه می‌باشد و امید دارد با ایجاد اطمینان خاطر بیشتر در مشتریان، تجربه خرید بی نظیری برای شما عزیزان به ارمغان آورد.