بلاگ

تعمیر مانیتور ساندرو

تعمیر مانیتور ساندرو

تعمیر مانیتور ساندرو توسط تکنسین‌ها و متخصصان باتجربه فروشگاه پارس آپشن به صورت تخصصی انجام می‌گیرد. تعمیرات مانیتور ساندرو و هر مانیتور فابریک خودروی دیگری از جمله کارهایی است که حساسیت بالایی دارد. از این رو تعمیرات مانیتور ساندرو باید توسط فرد یا افرادی متخصص و باتجربه انجام شود. در مواقعی که شاهد برخی از مشکلات مانتیور اندروید ساندرو و دیگر خودروها نظیر روشن نشدن مانیتور، خاموشی ناگهانی مانیتور، عدم کارکرد تاچ مانیتور، هنگ کردن مانیتور و … هستید باید اقدام به تعمیر ضبط ساندرو یا تعمیر مانیتور اندروید ساندرو نمایید.

در صورت عدم توجه به مشکلات تنظیمات مانیتور ساندرو و عدم مراجعه برای تعمیر مانیتور ویندوز ساندرو، ممکن است متحمل هزینه‌های بیشتر و حتی تعویض آن گردید. از این رو ما در ادامه این مطلب از فروشگاه پارس آپشن به برخی از مشکلات رایج مانیتور ساندرو و تعمیرات مانیتور ساندرو خواهیم پرداخت.

تعمیرات مانیتور ساندرو

مانیتور خودرو نیز همانند سایر قسمت‌های آن ممکن است در طول مدت دچار مشکلات و خرابی‌هایی شود و نیاز به تعمیر مانیتور ساندرو باشد. این مشکلات می‌تواند مربوط به نرم افزار یا تنظیمات مانیتور ساندرو و یا سخت افزار این مولتی مدیا باشد. مانیتور از بخش‌های زیادی تشکیل شده است که خرابی هر قسمت از آن روی عملکرد نهایی خود مولتی مدیا ساندرو تاثیرگذار است.

در زیر به برخی از اصلی‌ترین مشکلاتی که نیاز به تعمیر مانیتور اندروید ساندرو دارد اشاره خواهیم نمود:

 • ثابت ماندن صفحه نمایشگر روی آرم لوگو
 • تعمیر ضبط ساندرو برای روشن نشدن آن
 • هنگ کردن تنظیمات مانیتور ساندرو
 • عدم کارکرد دوربین دنده عقب ساندرو
 • تعمیر خرابی فلش ضبظ ساندرو
 • خاموش شدن ناگهانی ضبظ رنو ساندرو
 • سفید شدن صفحه نمایشگر
 • تعمیرات عدم اتصال بلوتوث
 • هنگ کردن مانیتور اندروید ساندرو
 • کار نکردن تاچ مانیتور خودرو رنو ساندرو
 • تعمیرات ویروسی شدن

تعمیر ضبط ساندرو به علت کار نکردن درست ضبط

درمورد تعمیر ضبط ساندرو باید گفت مشکلات این بخش مانیتور مربوط به عبور جریان یا منابع قدرت مربوط می‌باشد. برای نمونه ممکن است مشکلی در سیستم سیم کشی مولتی مدیا وجود داشته باشد. همچنین اگر فیوز مربوطه پریده باشد، سبب شکسته شدن مدار صوتی می‌شود و ضبط روشن نمی‌گردد.

از دیگر دلایلی که نیاز به تعمیر مانیتور ساندرو و تعمیر ضبط ساندرو دارد، می‌توان به مشکل در اتصال به زمین یا پاور اشاره نمود. در این مواقع برای تعمیر مانیتور اندروید ساندرو و حتی پیشگیری از بروز مشکل، باید عملکرد سیستم سیم کشی، فیوز و … را بررسی نمود.

تعمیر مانیتور اندروید ساندرو برای قطع و وصل شدن مکرر

معمولا افراد بنابر دلایلی مختلفی به دنبال تعمیر مانتیور اندروید ساندرو هستند که یکی از آن‌ها قطع و وصلی مکرر ضبط ساندرو است. این مشکل مربوط به آمپلی فایر مولتی مدیا می‌باشد. درواقع حتمال دارد آمپلی فایر در حالت protection سوئیچ شده باشد. در این حالت مولتی مدیا نمی‌تواند برق 12 ولت را دریافت کند. از این رو این مسئله موجب قطع و وصلی مکرر ضبط ساندرو می‌شود.

از دیگر دلایلی که موجب می‌شود که آمپلی فایر به حالت protection سوئیچ گردد می‌توان به قدرت تولید شده بیش از حد توسط نوسان ساز، عدم توانایی باتری خودرو برای تهیه ولتاژ ثابت و .. اشاره نمود.

تعمیر مانیتور ساندرو برای روشن نشدن آن

در برخی مواقع ممکن است افراد برای تعمیر مانیتور ساندرو ناشی از روشن نشدن آن به تعمیرگاه مراجعه نمایند. یکی از دلایل روشن نشدن مانیتور ماشین، سوختگی فیوز است. شما برای تعمیر مانیتور ویندوز ساندرو می‌توانید اقدام به تعویض فیوز نمایید و این مشکل را برطرف کنید. در برخی از مانیتورهای قدیمی، فیوز به صورت مستقیم روی مانیتور یا نزدیک به آن نصب می‌شود. بدین معنی که در این حالت باید مانیتور را به صورت کامل از محل خود خارج نمایید تا بتواند فیوز را تعویض کنید.

برخی دیگر از خودروهای قدیمی نیز ممکن است نیاز به خارج نمودن مولتی مدیا داشته باشد. البته در خودروها جدید فیوزها در جعبه فیوز واقع در زیر داشبورد یا زیر کاپوت قرار دارد. درحالت کلی برای این قبیل تعمیرات مانیتور ساندرو باید به متخصصان ماهر و باتجربه مراجعه کرد.

در صورتی که بعد از تعویض فیوز باز هم مشکل وجود داشت، باید برای تعمیرات مانیتور ساندرو اقدام به بررسی هد یونیت اصلی و LCD مانیتور نمود. در صورت وجود مشکل در این قسمتها نیز مراجعه به افراد ماهر برای تعمیر مانیتور اندروید ساندرو ضروری است.

تعمیر مانیتور ویندوز ساندرو به علت داغ شدن مانیتور

درصورتی که سیم‌های نصب مانیتور به درستی تنظیم نشده باشد، احتمال دارد مولتی مدیا ساندرو داغ کند. به منظور شناسایی دلیل داغ شدن مانیتور خودرو موارد زیر باید بررسی شود:

عدم تهویه مناسب

تمامی دستگاه‌هایی که برای کارکرد خود برق مصرف می‌کنند، گرما تولید نموده و داغ می‌شوند. از این رو نیاز به تهویه مناسب برای آزادسازی گرما در هوا دارد. در صورت عدم داشتن تهویه مناسب گرما خارج نشده و باعث داغی مانیتور و سایر قطعات خودرو می‌شود. برای حل این مشل باید پنجره را پایین داده و تهویه مربوط را روشن کنید.

سیم کشی غیر استاندارد

مدار خودرو مستعد خوردگی، دمای بالا و رطوبت است. الکتریسیته با سرایت به نواحی مرطوب سیستم را گرم می‌کند. از این رو بعد از استفاده طولانی، سیم‌ها دچار خوردگی و فرسودگی می‌شوند و در برابر الکتریسیته مقاوم تر می‌گردند. در نتیجه جریان‌های الکتریکی نمی‌توانند به تدریج جریان داشته باشند و این مسئله باعث گرمای بیش از حد مانیتور می‌شود. برای تعمیر مانیتور ساندرو در این مشکل باید اقدام به بررسی و تعویض سیم‌های شل و آسیب دیده کنید.

کیفیت مانیتور خودرو

درصورتی که مانیتور خودرو شما قدیمی است و یا مانیتور دست دوم خریداری کرده‌اید ممکن است نتواند با ظرفیت کامل کار کند. محصولات بی کیفیت از برندهای نامعتبر طول عمر کمی دارند و بعد از مدتی دچار مشکلات زیادی شده و نیاز به تعمیر مانیتور ساندرو دارند.

در این حالت مانیتور نه تنها داغ می‌کند بلکه کیفیت پخش و نماش ضعیفی نیز خواهد داشت و شما به صورت مدائم نیاز به تعمیر مانیتور فابریک ساندرو خواهید داشت. از این رو بهتر است ازفروشگاه‌ها و برندهای معتبر مانیتور اندروید ساندرو را خریداری نمایید.

نصب سیستم صوتی ناسازگار با مانیتور

درصورت نصب سیستم صوتی ناسازگار با مولتی مدیا خودرو، خرابی و داغ شدن آن رخ می‌دهد. سیستم صورتی هر خودرو باید با ساختار داخلی و قدرت باتری ماشین هماهنگی داشته باشد. از این رو اغلب افرادی که سیسم صورتی خودرویشان را تعویض نموده‌اند اصولا با داغ شدن خودرو به این علت مواجه‌اند.

مشکل باتری خودرو

باتری ماشین با گذشت مدت زمانی ممکن است کارایی خود را از دست بدهد. این مسئله موجب افزایش دمای مانیتور خودرو خواهد شد. همچنین در صورت عدم نگهداری مناسب باتری خودرو آسیب دیده و سریعتر تمام می‌شود. از این رو مانیتور خودرو تغذیه کافی نداشته و قادر به کار کردن به صورت پایدار نخواهد بود.

علت خاموش شدن ناگهانی مانیتور خودرو ساندرو چیست؟

تعمیر مانیتور ساندرو برای این مشکل مربوط به سیم‌های شل شده، مسائل نرم افزاری، خرابی هد یونیت و .. است.

علت ریست شدن مانیتور ساندرو چیست؟

این مسئله به دلایلی از قبیل مشکلات نرم افزاری، مشکلات سخت افزاری، بالا رفتن دمای خودرو، مشکل در اتصال کابل‌ها، خرابی باتری و … رخ می‌دهد.

علت تعمیر مانیتور اندروید ساندرو برای کار نکردن تاچ مانیتور چیست؟

این مسئله مربوط به آسیب‌های فیزیکی وارد شده به مانیتور، مشکلات سخت افزاری، نرم افزاری و مشکلات سیم کشی است که نیاز به تعمیر مانیتور ساندرو و یا تعویض آن دارد.