بلاگ

تعمیر مانیتور ساینا

تعمیر مانیتور ساینا

تعمیر مانیتور ساینا توسط متخصصان و تکنسین‌های مجرب مجموعه پارس آپشن به صورت کاملا تخصصی انجام می‌شود. با توجه به امکاناتی که بهترین مانیتور برای ساینا در اختیار رانندگان این خودرو قرار می‌دهد، تعمیرات مانیتور ساینا چالش‌های زیادی به همراه دارد. برخی رانندگان ساینا با مشاهده مشکلات مانیتور اندروید به دنبال علت روشن نشدن مانیتور ماشین، علت کار نکردن تاچ مانیتور ماشین هستند و به این پرسش برمی‌خورند که چرا مانیتور ماشین هنگ میکنه؟ در این مواقع اولین اقدام مراجعه به متخصصان باتجربه برای تعمیر مانیتور اندروید ساینا است.

استفاده از قطعات بی کیفیت، نصب اشتباه قطعات خودرو، خراب شدن قطعات، ویروسی شدن مانیتور اندروید و … از دلایلی است که نیاز به اقدام برای تعمیر مانیتور ویندوز ساینا دارند. در ادامه این مطلب از وب سایت فروشگاه پارس آپشن، به برخی از مشکلات مانیتور اندروید ساینا و تعمیر مانیتور فابریک ساینا خواهیم پرداخت.

مشکلات مانیتور اندروید ساینا

درصورت بروز هرگونه مشکل در مانیتور اندروید خودرو ساینا، صاحبان این خودرو باید به دنبال علت خرابی مانیتور و تعمیر مانیتور ساینا باشند. اولین اقدام برای تعمیرات مانیتور ساینا، یافتن مشکل است. بدین منظور در زیر به برخی از مشکلات مانیتور اندروید ساینا اشاره می‌کنیم:

 • کار نکردن تاچ مانیتور ماشین
 • روشن نشدن مانیتور ماشین
 • خاموش شدن ناگهانی مانیتور فابریک ساینا
 • کار نکردن دوربین دنده عقب ساینا
 • خوانده نشدن محتویات USB
 • عدم کارکرد جی پی اس
 • ماندن تصویر روی لوگوی پخش
 • نداشتن صدا و تصویر
 • کار نکردن بلوتوث مانیتور اندروید ساینا
 • وجود نویز در صدا
 • هنگ کردن مانیتور ساینا

دلایل تعمیرات مانیتور ساینا

همانطور که گفته شد اولین اقدام برای تعمیر مانیتور ساینا، یافتن مشکل آن است. در ادامه به اصلی‌ترین عوامل خرابی مانیتور ساینا خواهیم پرداخت:

آسیب فیزیکی

یکی از اصلی‌ترین عوامل شایع خرابی مانیتور و تعمیرات مانیتور خودرو، ایجاد ضربه و صدمه به صفحه نمایش است. این عامل سبب ایجاد خطوط روی صفحه نمایش و تغییر رنگ روی آن می‌شود و باید سریعا اقدام به تعمیر مانیتور ساینا نمود.

استفاده از قطعات بی کیفیت

با نصب قطعات بی کیفیت ممکن است بعد از مدتی مانیتور دچار مشکلاتی شود که به راحتی با مراجعه به مراکز معتبر می‌توان تعمیر مانیتور ویندوز ساینا را انجام داد.

خرابی قطعات

هنگامی که مشکلات ماینتور اندروید خودرو ساینا به سبب خرابی قطعه باشد، برای تعمیر مانیتور اندروید ساینا باید قطعه معیوب را با یک قطعه سالم و باکیفیت تعویض نمود. در این صورت مشکلات ناشی از قعطات بی کیفیت نیز بوجود نمی‌آید.

عمر مفید مانیتور

مانیتور نصب شده روی خودرو بعد از مدت زمان زیادی همانند سایر قطعات دچار افت کیفیت در صدا و تصویر می‌شود. از این رو برای این مشکل و جلوگیری از تعمیر مانیتور اندروید ساینا پیشنهاد می‌شود حتمای این مولتی مدیا را از مراکز معتبر و بهترین برند تهیه کنید.

علت کار نکردن تاچ مانیتور ماشین

یکی از رایج‌ترین مشکلات در تعمیرات مانیتور ساینا، از کار افتادن صفحه نمایشگر مانیتور است. درصورتی که تاچ مانیتور خودروی شما دچار مشکل شده است، برای تعمیر مانیتور ساینا باید ایرادات آن را بیابید. ایراداتی که می‌تواند موجب تعمیرات مانیتور ساینا شود شامل شکستگی یا نیم سوز شدن تاچ باشد. در صورتی که این مشکل قابل تعمیر نباشد، برای تعمیر مانیتور فابریک ساینا نیاز به تعویض آن خواهید داشت. در این موارد به دلیل اینکه تعمیر مانیتور اندروید ساینا نیازمند تخصص و مهارت است، باید به افرادی باتجربه در این زمینه مراجعه نمود. از دیگر عوامل و علت کار نکردن تاچ مانیتور ماشین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیر مانیتور ساینا به دلیل قرارگیری زیر آفتاب

اصلی‌ترین دلیل و علت کار نکردن تاچ مانیتور ماشین، حرارت مستقیم آفتاب است. بهتر است برای زمانیکه خودرو شما زیر نور مستقیم آفتاب برای مدت طولانی قرار دارد، از آفتابگیر و یا پارچه‌ روی آن استفاده کنید.

تعمیر مانیتور اندروید ساینا برای واکس زدن

یکی دیگر از دلایلی خرابی تاچ مانیتور، زدن واکس داشبور روی صفحه تاچ در کارواش است. به علت چربی بالای واکس داشبورد و نفوذ آن در لایه‌های صفحه تاچ، صفحه تاچ از کار می افتد و نیاز به تعیمرات مانتیور ساینا خواهید داشت.

تعمیر مانیتور ویندوز ساینا برای شستن صفحه تاچ با مواد شوینده

از دیگر دلایل از کار افتادن تاچ مانیتور، استفاده از مایع شیشه شویی برای تمیز کردن صفحه نمایشگر مانیتور است. بدین منظور بهتر است از پارچه‌ای نم دار مخصوص شیشه عینک استفاده نمود.

تعمیرات مانیتور ساینا برای برخورد اشیا تیز

برخورد اشیا تیز همانند ناخن، سوزن و … به صفحه تاچ سبب آسیب صفحه و عدم کارکرد آن خواهد شد.

علت روشن نشدن مانیتور ماشین ساینا

یکی از دلایل روشن نشدن مانیتور خودرو ساینا، فیوز سوخته است. فیوزها به منظور ایمنی در زمان درگیر شدن برق طراحی شده‌اند. به علت ضعیف بودن این بخش‌ها در مدار ممکن است هر از چند گاهی دچار سوختگی شوند. درصورتی که فیوز بسوزد، مانیتور ماشین روشن نمی‌شود. اما اگر مانیتور روشن نشود ولی از بلندگوها صدا ایجاد شود، مشکل از بخش دیگری است. در زیر به برخی از دلایل و علت روشن نشدن مانیتور ماشین اشاره می‌کنیم:

 • وجود نوعی مشکل اتصال در مانیتور
 • عدم تنظیم صحیح دیمر مانیتور ماشین
 • معیوب بودن دیمر
 • آسیب دیدگی هد یونیت اصلی
 • آسیب دیدگی LCD مانیتور

علت سفید شدن مانیتور خودرو ساینا

در برخی مواقع شما با صفحه سفید مانیتور روبرو می‌شوید که باید اقدام به تعمیر مانیتور اندروید ساینا کنید. برای تعمیرات مانیتور ساینا در صورت بروز این مشکل در ابتدا باید ببینید مانیتور با باز کردن سوییچ برق می‌گیرد یا نه. درصورتی که روشن نشود، مشکل از فیوز است. در غیر اینصورت، ممکن است مشکل از خود نمایشگر باشد. برخی از دلایل سفید شدن مانیتور خودرو شامل مشکلات سخت افزاری، آسیب دیدگی پیکسل‌های مانیتور، مشکل در کابل‌های اتصال مانیتور است. در صورت وجود مشکلات نرم افزاری می‌توانید با ریست فکتوری مانیتور اندروید ماشین و دانلود فایل آپدیت مانیتور اندروید این مشکلات را برطرف کنید.

چرا مانیتور ماشین هنگ میکنه؟

برخی از دلایل هنگ کردن مانیتور شامل کیفیت پایین مانیتور، ویروسی شدن مانیتور، خرابی آیسی و پر شدن حافظه اشاره کرد.

مراحل تعمیر مانیتور اندروید ساینا چیست؟

بدین منظور باید مراحلی شامل بررسی مشکل، تعویض قطعات خراب، از بین بردن خطاهای نرم افزاری، پاک کردن نمایشگر خودرو و استفاده از محافظ صفحه نمایش را طی نمود.