بلاگ

تعمیر مانیتور اندروید بنز

تعمیر مانیتور اندروید بنز

فروشگاه پارس آپشن به صورت تخصصی به تعمیر مانیتور اندروید بنز می‌پردازد. بررسی و شناخت مشکل برای تعمیر مانیتور اندروید بنز بسیار اهمیت دارد. مانیتور اندروید از قطعات التکترونیکی مهم خودرو بنز است. این قطعه دارای کارآیی و کیفیت بالا و امکانات متنوعی است. درصورتی که این قطعه خراب شود، شما با مشکلاتی روبرو می‌شوید. از این رو ما در ادامه این مطلب از وب سایت فروشگاه پارس آپشن شما را با تعمیر مانیتور اندروید بنز و دلایل خرابی این مانیتور آشنا خواهیم کرد.

ایرادات ضبط خودرو بنز

در زیر به برخی از خرابی‌های رایج در ضبط خودرو بنز اشاره می‌کنیم:

 • کار نکردن فلش در مانیتور ضبط بنز
 • خاموش شدن مانیتور و ضبط
 • قطع شدن صدا بعد از روشن کردن ضبط
 • صداهای اضافی در مانیتور
 •  خرابی در دوربین دنده عقب
 •  خرابی فلش ضبط
 • نداشتن صدا در مانیتور ضبط
 •  اجرا نکردن CD و DVD

این ایرادات ممکن است در انواع ضبط و پخش خودرو در مدل‌های مختلف بنز دیده شود.

رایج‌ترین ایرادات مانیتور اندروید بنز

درصورتی که مانیتور فابریک بنز دچار مشکل شود، مشکلات مختلفی ممکن است رخ دهد که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 از کار افتادن لمس مانیتور فابریک

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که اغلب بنزسواران با آن مواجه می‌شوند، کا نکردن تاچ مانیتور است. بدین صورت که مانیتور خودرو هیچ عملی انجام نمی‌دهد و هنگ می‌کند. این نقص مانیتور به دلیل عدم کارکرد آن می‌توان مشکل ساز باشد.

مشکل در صدا در هنگام پخش

در هنگام پخش رادیو و یا موسیقی، ممکن است متوجه مشکلی در صدا شوید. این مشکل بدین صورت است که صدا به حالت جیغ و خیلی بد پخش می‌شود. حتی ممکن است هیچ صدایی پخش نشود. برخی مواقع نیز مانیتور در حین پخش، داغ می‌شود و این مسئله برای خودرو ضرر دارد.

خاموش شدن مانیتور به صورت ناگهانی

در برخی مواقع ممکن است در حین پخش رادیو، موسیقی و یا هر کار دیگر، به طور ناگهانی مانیتور خودرو سیاه شود. گاهی اوقات صفحه نمایشگر چند دقیقه همانطور سیاه می‌ماند و یا گاهی از این حالت خارج نمی‌شود.

سایر ایرادات مانیتور فابریک بنز

 • از کار افتادن دکمه‌های روی مانیتور ضبط
 • خرابی دکمه EJECT در مانتیور ضبط بنز
 •  گیر کردن و هنگ کردن روی فرآیند آپدیت
 •  عدم نمایش تصویر روی مانیتور
 •  خاموش شدن ناگهانی مانیتور
 • متوقف شدن لوگوی پخش
 •  مشکل در بلوتوث
 •  کار نکردن تاچ مانیتور
 • خرابی درگاه USB
 •  خرابی ال سی دی ضبط

علت خرابی مانیتور ماشین

درصورتی که مانیتور شما دچار مشکل شد، در ابتدا باید مشکل را شناسایی و سپس اقدام به تعمیر آن نمایید. مانیتور اندروید بنز یکی از قطعات الکترونیکی این خودرو است که ممکن است دچار خرابی و مشکل شود. برخی از مهم‌ترین علل خرابی این قطعه در زیر گفته شده است:

 1. آسیب فیزیکی: خراش، ضربه، فشار و دیگر مشکلات فیزیکی از علل‌های خرابی مانیتور است. این دست از آسیب‌ها ممکن است منجر به شکستن صفحه نمایشگر، نویز و پیدا کردن خطوط در تصویر و تغییر رنگ‌ شود.
 2. مشکل در قطعات: قطعات مانیتور نظیر مدارها، تراشه‌ها و سیم‌ها وقتی با مشکل روبرو شوند، باعث خرابی مانیتور می‌شوند.
 3.  عمر مفید: این دستگاه مانند سایر قطعات الکترونیکی عمرمفیدی دارد. از این رو این قطعات بعد از مدتی ممکن است با مشکلاتی مانند نویز، افت کیفیت و … روبرو شوند و نیاز به تعویض داشته باشند.

تعمیر مانیتور اندروید ماشین در 5 مرحله

مراحل تعمیر مانیتور اندروید بنز شامل موارد زیر است:

بررسی ایراد

قبل از هرگونه اقدام به منظور تعمیر مانیتور اندروید بنز، باید مشکل و ایراد آن را شناسایی کرد. در این مرحله باید به بررسی وجود خطوط و نویز در صفحه نمایشگر، رنگ‌های نمایشگر و .. پرداخت. درصورتی که این دست از مشکلات مشاهده شود، مشکل از نمایشگر است.

جایگزین کردن قطعات معیوب

زمانی که مشکل مانیتور ناشی از نمایشگر آن باشد، قطعات معیوب باید جایگزین گردند. در برخی مواقع، به تعویض کامل صفحه نمایشگر نیاز است.

برطرف نموده خطاهای نرم افزاری

در برخی مواقع مشکل مانیتور ناشی از خطاهای تنظیمات نرم افزار آن است. در این صورت می‌توان با آپدیت، بروزرسانی و بازنشانی دستگاه، مشکل را برطرف نمود.

تمیز کردن نمایشگر

گاهی اوقات نمایشگر به دلیل گرد و غبار دچار مشکل می‌شود. در این مواقع با پاک‌کننده‌های مناسب باید صفحه نمایشگر را تمیز و پاکسازی نمود.

استفاده از محافظ

به منظور جلوگیری از آسیب دیدن صفحه نمایشگر، می‌توان از محافظ صفحه استفاده نمود. این محافظ‌ها از صفحه مانیتور در برابر خراش، ضربه و فشار محافظت می‌کنند.

آیا برای تعمیرات مانیتور اندروید نیاز به مراجعه به تعمیرگاه هست؟

تعمیر مانیتور اندروید بنز بدون شک نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. چرا که این قطعات این خودرو دارای قیمت بالایی هستند. درصورتی که شما خودتان اقدام به تعمیر مانیتور اندروید بنز نمایید، ممکن است به یکی از قطعات آسیب وارد کرده و هزینه تعمیرات را بالا ببرید. از طرفی مانیتور خودرو خدمات زیادی از قبیل پخش ویدیو و موسیقی، مسیریابی و مشاهده نقشه، قابلیت استفاده از بلوتوث و … را در اختیار شما قرار می‌دهد. درصورت خرابی این بخش از خودرو، مشکلات زیادی برای افراد ایجاد می‌شود. از این رو تعمیر مانیتور اندروید بنز نیاز به متخصصانی ماهر دارد.

درصورتی که شما برای تعمیرات خودرو خود را به دست تعمیرکارانی باتجربه بسپرید، علاوه بر پایین آمدن هزینه تعمیرات، مدت زمان تعمیر نیز کاهش خواهد یافت.

هزینه تعمیر مانیتور اندروید بنز

تعمیر مانتیور اندروید هزینه‌های مختلفی بسته به نوع و میزان خرابی دارد. در برخی مواقع که مانیتور نیاز به تعویض قطعات دارد، طبیعتا هزینه بالاتری برای شما به دنبال خواهد داشت. از طرفی مرکزی که خدمات تعمیر مانیتور اندروید را انجام می‌دهد نیز در تعیین قیمت تاثیرگذار است. با این وجود برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه تعمیرات مانیتور اندروید بنز باید با مراکز تعمیراتی تماس بگیرید. فروشگاه پارس آپشن ارائه دهنده خدمات تعمیر مانیتور اندروید بنز با بهترین کیفیت و با هزینه‌ای مناسب می‌باشد.